Lindy 70M Cat.6 HDMI 4K60, IR & RS-232 HDBaseT Išplėtiklis su PoC, Siųstuvas
Išplėskite HDMI signalus iki 70 metrų, naudodami HDBaseT technologiją, palaikančią 4K raišką 60Hz dažniu. Įrenginys apima dvikryptį IR ir RS-232 pralaidumą, maitinamas per Cat.6 kabelį.
- Išplečia HDMI signalus iki 70 metrų (229.66 pėdų) per vieną Cat.6 kabelį, palaikantį 4K raišką 60Hz.
- Turtingas dvikryptis IR valdymas ir RS-232 pralaidumas, užtikrinantis sklandų nuotolinį įrenginių valdymą.
- Maitinimas per Cat.6 (PoC) leidžia supaprastinti įrengimą, nereikalaujant atskirų maitinimo šaltinių.
- Suderinamas su HDCP 2.2 ir palaiko platų garso formatų spektrą įvairioms AV programoms.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI Išplėtiklis |
| Perdavimo protokolas | HDBaseT |
| Maksimalus atstumas | 70m (229.66 pėdų) |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz |
| Palaikomas pralaidumas | 18Gbps |
| HDCP palaikymas | 2.2 |
Specifikacijos |
|---|
| IR palaikymas | 30-60kHz, dvikryptis |
| RS-232 pralaidumas | Taip |
| Perdavimo terpė | Cat.6 kabelis |
| Maitinimas per Cat.6 (PoC) | Taip |
Jungtys |
|---|
| Siųstuvo įvestis | HDMI Type A (Female), IR (Female) |
| Siųstuvo išvestis | RJ-45 (Female), IR (Female) |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys | 90x157x20mm (3.54x6.18x0.79in) |
| Svoris | 0.345kg (0.76lb) |
| Korpusas | Metalinis |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20-90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 24VDC 1A |
| Spalva | Juoda |