Lindy 0.5M Aktyvus HDMI į DisplayPort 4K30Hz Adapteris Kabelis
Prijunkite HDMI šaltinį prie DisplayPort ekrano su šiuo 0.5m aktyviu HDMI į DisplayPort adapterio kabeliu. Jis palaiko maksimalų 4096x2160 raišką 30Hz dažniu ir turi auksu padengtas jungtis, užtikrinančias geresnę signalo kokybę.
- Aktyvus HDMI į DisplayPort adapteris, užtikrinantis sklandų ryšį tarp HDMI įrenginių ir DisplayPort monitorių.
- Palaiko aukštas raiškas iki 4096x2160@30Hz, užtikrinančią nuostabią vaizdo aiškumą.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis, užtikrinančiomis geresnę signalo kokybę ir ilgaamžiškumą.
- Kompaktiška 0.5m ilgio, ideali tvarkingiems nustatymams ir lengvam nešiojimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Aktyvus HDMI į DisplayPort adapteris |
| Maksimali raiška | 4096x2160@30Hz |
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtis A | HDMI® Tipo A Male |
| Jungtis B | DisplayPort A Male |
| Korpuso medžiaga | ABS |
| Jungčių danga | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Fosforinė bronza |
| Pin danga | Auksas 15µm |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 10.2Gbps |
| Nominalus slopinimas | - 300kHz-825MHz <5dB
- 825MHz-2.475GHz <5dB
- 2.475GHz-4.125GHz <12dB
- 4.125GHz-5.1GHz <20dB
|
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.17in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 45°C (32°F - 113°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 80°C (14°F - 176°F) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte tinkamą funkcionalumą ir saugumą. |