HDMI Female į HDMI Male 90 Laipsnių Dešinysis Kampinis Adapteris - 90° Adapteris su Male į Female Jungtimis
HDMI Female į HDMI Male 90 Laipsnių Dešinysis Kampinis Adapteris palaiko maksimalią 4K UHD raišką 60Hz dažniu su 18Gb/s pralaidumu. Jame yra auksu padengti jungtys ir jis veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 50°C.
- 90 laipsnių dešinysis kampas, leidžiantis lengvai prijungti siauriose vietose.
- Palaiko 4K UHD raišką 60Hz aukštos kokybės vaizdo išvestims.
- Auksu padengtos jungtys užtikrina optimalų signalo perdavimą ir ilgaamžiškumą.
- Suderinamas su HDMI Male į HDMI Female jungtimis, leidžiantis įvairų naudojimą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Adapteris |
| Modelis | HDMI Female į HDMI Male 90 Laipsnių Dešinysis Kampinis Adapteris |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtis A | HDMI® Male |
| Jungtis B | HDMI® Female |
| Korpusas | PVC |
| Jungčių Danga | Auksas |
| Pin Konstrukcija | Auksas |
| Pin Danga | Auksas |
| Matmenys (apytiksliai) | 21 x 21 x 17.1 mm (0.83 x 0.83 x 0.69 in) |
| Palaikomas Pralaidumas | 18 Gb/s |
| Maksimali Raiška | 4K UHD 3840 x 2160 @ 60Hz 4:4:4 8bit |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 50°C (14°F iki 122°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | 0°C iki 40°C (32°F iki 104°F) |
Papildoma Informacija |
|---|
| Spalva | Juoda |
| Pakuotės Tipas | Poli maišelis |