15M DVI-D SLD Dual Link Kabelis, Anthra Linija DVI-D Dual Link Male į Male
15m DVI-D SLD Dual Link kabelis turi dvigubo ryšio male jungtis, padengtas 24K auksu, ir palaiko maksimalų 2560x1600 raišką 60Hz dažniu. Kabelis pagamintas iš PVC su variniu laidininku ir turi 9.9 Gbps pralaidumą.
- 15m (49.21ft) ilgis, užtikrinantis didesnį pasiekiamumą ir lankstumą
- Palaiko aukštas raiškas iki 2560x1600@60Hz, užtikrinant aiškų vaizdą
- Patvari konstrukcija su 24K auksu padengtomis jungtimis, užtikrinančiomis optimalų signalo kokybę
- Suderinamas su DVI-D Dual Link, kad pagerintų našumą
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Vaizdo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 15m DVI-D SLD Dual Link kabelis, Anthra Linija DVI-D Dual Link Male į Male |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtis A | DVI-D Male (Dual Link) |
| Jungtis B | DVI-D Male (Dual Link) |
| Korpusas | PVC |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Pinų padengimas | 24K Auksas 1µm |
| Matmenys (apytiksliai) | 39.5 x 16.5 x 44.5 mm (1.56 x 0.65 x 1.75 in) |
| Ilgis | 15m (49.21ft) |
| Standartas | DVI-D Dual Link |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 12.0 mm (0.47 in) |
| Laidininko medžiaga | Grynas varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 75% |
| Palaikomas pralaidumas | 9.9 Gbps |
| Maksimali raiška | 2560 x 1600 @ 60Hz |
| Nominalus slopinimas | 1 - 825 MHz < 8 dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 120 mm (4.72 in) |
| Darbo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. |