10M DVI-D SLD Single Link Kabelis, Anthra Line DVI-D Single Link Male to Male, Lindy
10 m DVI-D SLD Single Link kabelis jungia įrenginius su DVI-D Male jungtimis ir palaiko maksimalų 1920x1200 raišką 60Hz dažniu. Jis turi patvarią PVC apvalkalą, 24K auksu padengtas jungtis ir 4.95 Gbps pralaidumą.
- Aukštos kokybės DVI-D Single Link kabelis patikimiems skaitmeniniams vaizdo ryšiams.
- Palaiko raiškas iki 1920x1200 60Hz dažniu, užtikrinant aiškius ir ryškius vaizdus.
- Patvari konstrukcija su 24K auksu padengtomis jungtimis optimaliam signalo perdavimui.
- 10 metrų ilgis, idealus jungiant įrenginius didesniais atstumais be signalo praradimo.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | DVI-D Single Link kabelis |
| Ilgis | 10m (32.81ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | DVI-D Male (Single Link) |
| Jungtis B | DVI-D Male (Single Link) |
Specifikacijos |
|---|
| Maksimali raiška | 1920x1200 @ 60Hz |
| Palaikomas pralaidumas | 4.95 Gbps |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Grynas varis |
| Laido storis | 24AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 75% |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Papildoma informacija |
|---|
| Jungčių danga | 24K auksas |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Minimalus lenkimo spindulys | 95mm (3.74in) |