0.5M DisplayPort 2.1 54G Kabelis, Juodas DisplayPort Male Į Male Juodas
Prijunkite DisplayPort įrenginius su šiuo 0.5m kabeliu, kuris palaiko 54Gbps pralaidumą ir maksimalų 16K raišką 60Hz dažniu. Kabelis turi nikelio danga padengtus jungtis ir yra pagamintas iš gryno vario laidininkų, užtikrinančių optimalų našumą.
- Palaiko aukštos raiškos ekranus iki 16K 60Hz dažniu, suteikdamas nuostabius vaizdus.
- Teikia 54Gbps pralaidumą sklandžiam duomenų perdavimui.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis, užtikrinančiomis geresnę signalo kokybę.
- Lankstus 0.5m ilgis, idealus prijungiant įrenginius arti vienas kito.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | DisplayPort Kabelis |
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Standartas | DisplayPort 2.1 |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas Pralaidumas | 54Gbps |
| Maksimali Raiška | 16360 x 8640 (16K) @ 60Hz, 4:4:4, 10-bit |
| Jungtis A | DisplayPort Male |
| Jungtis B | DisplayPort Male |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Fosforo Bronza |
| Pin Danga | 24K Auksas 3µm |
| Apvalkalas | PVC |
| Laidininkų Medžiaga | Grynas Varis |
| Laidininkų Storis | 28 AWG |
| Šarvai | Aliuminio Mylar |
| Darbo Temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Saugos Temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
Saugos Įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte optimalų našumą ir saugumą. |