Lindy 0.5M Skaitmeninis Phono Garso Kabelis, Cromo Line Skaitmeninis Koaksialinis Male į Male
0.5m skaitmeninis phono garso kabelis su male RCA jungtimis garso signalo perdavimui. Pagamintas iš vario laidininko ir turi auksu padengtas jungtis, užtikrinančias geresnį ryšį.
- Aukštos kokybės 0.5m skaitmeninis phono garso kabelis, užtikrinantis puikų garso perdavimą.
- Auksu padengtos jungtys užtikrina optimalų ryšį ir atsparumą korozijai.
- Patvari termoplastinė elastomerinė apvalkalo medžiaga suteikia lankstumo ir apsaugos.
- Suderinamas su įvairiais garso įrenginiais, turinčiais RCA jungtis.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Skaitmeninis Phono Garso Kabelis |
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtys | 1xPhono (RCA) Male į 1xPhono (RCA) Male |
| Korpusas | Žalvaris su Vario Apvalku |
| Jungčių Danga | Chromuota Danga |
| Jungčių Konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių Danga | Auksu Padengta |
| Apvalkalo Medžiaga | Termoplastiniai Elastomerai |
| Laidininko Medžiaga | Varis |
| Laidininko Storis | 28AWG |
Specifikacijos |
|---|
| Minimali Lenkimo Spindulys | 30mm (1.18in) |
| Veikimo Temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Papildoma Informacija |
|---|
| Spalva | Antracitas |
| Apvalkalo Skersmuo | 3mm (0.12in) |
| Tipas | Apvalus |