LINDY USB Type C į HDMI 8K60 Adapteris 8K60 7680x4320 48Gbps
3 m USB Type C į HDMI 8K60 Adapteris Kabelis palaiko maksimalią 7680x4320 raišką 60Hz dažniu ir turi 48Gbps pralaidumą. Jame yra USB Type C male jungtis ir HDMI Type A male jungtis, su tvirtu cinko lydinio korpusu ir auksu padengtomis jungtimis.
- Palaiko nuostabią 8K raišką 60Hz dažniu, užtikrinančią įtraukiančią žiūrėjimo patirtį.
- Aukštos spartos HDMI 2.1 standartas su 48Gbps pralaidumu sklandžiam duomenų perdavimui.
- Tvirtas cinko lydinio korpusas ir auksu padengtos jungtys užtikrina geresnę signalo kokybę.
- 3 m (9.84ft) ilgis suteikia lankstumo prijungiant įrenginius didesniu atstumu.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Adapteris |
| Modelis | 3m USB Type C į HDMI 8K60 Adapteris Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtys | USB Type C male, HDMI Type A male |
| Korpuso medžiaga | Cinko lydinys |
| Jungčių danga | Auksinė danga |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin danga | Auksinė danga |
| Matmenys (USB C) | 30 x 10 x 5 mm (1.80 x 0.39 x 0.2 in) |
| Matmenys (HDMI) | 60 x 20 x 8 mm (2.36 x 0.79 x 0.31 in) |
| Kabelio ilgis | 3m (9.84ft) |
| Standartas | HDMI 2.1 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Švinuota varis |
| Laido storis | 34AWG |
| Chipsetas | VMM7100 |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 60Hz |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 40°C (-4°F iki 104°F) |
| Laikymo temperatūra | -40°C iki 80°C (-40°F iki 176°F) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte sugadinimo ar sužalojimo. |