LINDY Anthra Line USB 3.2 Type A į B Laidas M/M, 5Gbps, 2 m, Juodas
2 metrų ilgio USB 3.2 Type A į B laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis ir PVC dangą.
- Aukšto greičio duomenų perdavimas su juostos pločiu iki 5Gbps.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis ir PVC korpusu.
- Universalus 2 m ilgio, puikiai tinkantis įrenginių prijungimui įvairiose aplinkose.
- Suderinamas su USB 3.2 Gen 1, USB 3.1 Gen 1 ir USB 3.0 standartais.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 2m USB 3.2 Type A į B Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48mm (1.89in) |
Papildoma informacija |
|---|
| Jungčių danga | Auksu padengta |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |