LINDY Cromo Line USB 2.0 Type A į B Laidas, M/M, 3 m, Pilkas
3 metrų USB 2.0 Type A į B kabelis su chromuotomis jungtimis ir PVC apvalkalu. Jis palaiko 480 Mbps pralaidumą ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
- Aukštos spartos duomenų perdavimas su palaikomu 480Mbps pralaidumu.
- Patvari konstrukcija su chromu padengtomis jungtimis ir PVC apvalkalu.
- 3 m ilgis, idealus prietaisų prijungimui su lankstumu ir patogumu.
- Suderinamas su USB 2.0 standartais, užtikrinantis platų prietaisų suderinamumą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 3 m USB 2.0 Type A į B Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtys | Type A Male, Type B Male |
| Korpuso medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungties padengimas | Auksas 1µm |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių padengimas | Auksas 3µm |
| Kabelio ilgis | 3 m (9.84ft) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Padengtas varis, 70% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalinė slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Papildoma informacija |
|---|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |