LINDY Anthra Line USB 2.0 Type A į C Laidas M/M, 2 m, Juodas
2 m ilgio USB 2.0 Type A į C laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480 Mbps ir maksimalų galingumą 15 W (5V 3A). Laidas turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
- 2 m ilgio USB 2.0 Type A į C laidas universaliam prijungimui.
- Palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir maksimalų galingumą 15W (5V 3A).
- Patvarus PVC apvalkalas ir auksu padengtos jungtys užtikrina patikimą veikimą.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, todėl puikiai tinka krovimui ir duomenų perdavimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2 m USB 2.0 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 2 m (6.56 pėd.) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vielos medžiaga | Žalvaris |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugojimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Maksimalus galingumas | 15W (5V 3A) |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480Mbps |
| Šarvojimas | Aliuminio magnio pynė 82% |
| Nominalinė atenuacija | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 25 mm (0.98 in) |
Papildoma informacija |
|---|
| Jungčių danga | Auksas |
| Jungčių konstrukcija | A: Žalvaris, C: Varis |
| Jungčių danga | Auksas |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5 mm (0.14 in) |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (bruto kabelis) |