LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Kištukas, Cat.7 Neapdirbtas Kabelis, 5 m, Juodas
5 m ilgio juodas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 600MHz ir turi LSZH apvalkalą, užtikrinantį saugumą.
- Didelio greičio 5M Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 jungtimis, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvarus LSZH apvalkalas užtikrina saugumą ir sumažina gaisro riziką.
- Palaiko juostos plotį iki 600MHz, puikiai tinka aukštos našumo tinklams.
- Lankstus dizainas su minimalia lenkimo spinduliu 78mm, lengvam montavimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 5m RJ45 S/FTP LSZH tinklo kabelis, juodas Cat.6A kištukas, Cat.7 žaliava |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |