LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Kištukas, Cat.7 Neapdirbtas Kabelis, 3 m, Baltas
3 m ilgio Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko 600MHz juostos plotį ir turi LSZH apvalkalą, užtikrinantį saugumą.
- Aukštos spartos našumas su palaikomu 600MHz juostos pločiu, užtikrinančiu patikimą duomenų perdavimą.
- Patvarus LSZH apvalkalas, užtikrinantis didesnį saugumą ir sumažinantis gaisro pavojų.
- Universalus 3 m ilgis, puikiai tinkantis įvairioms tinklo konfigūracijoms.
- Suderinamas su Cat.6A ir Cat.7 standartais, užtikrinantis ateities ryšio galimybes.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3m RJ45 S/FTP LSZH tinklo kabelis, balta Cat.6A kištukas, Cat.7 žaliava |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|---|
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. |