LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Kištukas, Cat.7 Neapdirbtas Kabelis, 20 m, Pilkas
20 m ilgio pilkas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 600MHz ir turi LSZH apvalkalą saugumui užtikrinti.
- Didelės spartos 20 m (65.62 pėdų) Cat.7 tinklo kabelis patikimam ryšiui.
- Patvarus LSZH apvalkalas, mažinantis dūmų ir toksiškumo kiekį gaisro atveju.
- Palaiko juostos plotį iki 600MHz optimaliam našumui.
- Auksu padengtos jungtys užtikrina aukštą signalo kokybę ir atsparumą korozijai.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 20 m (65.62 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.7 |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Darbinė temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Kabelio konstrukcija |
|---|
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatyta paskirtimi, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. |