LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Kištukas, Cat.7 Neapdirbtas Kabelis, 2 m, Geltonas
2 m ilgio geltonas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 600MHz ir turi 10 metų garantiją.
- Didelio greičio 2 m (6.56 pėdų) Cat.7 tinklo kabelis su 600MHz juostos pločio palaikymu.
- Patvarus LSZH apvalkalas, mažinantis dūmų emisiją ir didinantis saugumą.
- Auksu padengti jungtys, užtikrinančios geresnį laidumą ir atsparumą korozijai.
- Suderinamas su Cat.6A ir Cat.7 standartais, užtikrinantis universalų prijungimą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 2 m (6.56 pėdų) |
| Spalva | Geltona |
| Tipas | Cat.7 |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Kabelio konstrukcija |
|---|
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laidų storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. |