LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Kištukas, Cat.7 Neapdirbtas Kabelis, 1.5 m, Žalias
1.5 m ilgio žalias Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko 600MHz pralaidumą ir pagamintas iš LSZH apvalkalo medžiagos.
- Aukštos spartos veikimas su 600MHz palaikomu pralaidumu, užtikrinančiu sklandų ryšį.
- Patvarus LSZH apvalkalo medžiaga užtikrina saugumą ir sumažina gaisro pavojų.
- Universalus 1.5 m ilgis, idealus įvairiems tinklo nustatymams.
- Suderinamas su Cat.6A ir Cat.7 standartais, užtikrinantis didesnę lankstumą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėd.) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.7 |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33 in) |
Kabelio konstrukcija |
|---|
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26 in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vielos medžiaga | Varis |
| Vielos storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |