LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Kištukas, Cat.7 Neapdirbtas Kabelis, 1.5 m, Mėlynas
1.5 m ilgio mėlynas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko 600MHz pralaidumą ir turi 10 metų garantiją.
- Aukštos spartos našumas su palaikomu 600MHz pralaidumu.
- Patvarus LSZH apvalkalas, užtikrinantis didesnį saugumą ir sumažintą dūmų emisiją.
- Universalus 1.5 m ilgis, tinkantis įvairiems tinklo poreikiams.
- Suderinamas su Cat.6A ir Cat.7 standartais, užtikrinantis patikimą ryšį.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 1.5 m |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.7 |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Kabelio konstrukcija |
|---|
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |