LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Jungtis, Cat.7 Raw, 1 m, Juodas
1 m ilgio juodas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Cat.6A kištukinėmis jungtimis. Palaiko 600 MHz dažnių juostą ir veikia nuo -10 °C iki 60 °C temperatūroje.
- Didelio greičio 1m Cat.7 tinklo kabelis su 600MHz juostos pločio palaikymu
- Patvari LSZH apvalkalo medžiaga saugesnėms instaliacijoms ribotose erdvėse
- Auksu padengtos jungtys pagerintai signalo kokybei ir atsparumui korozijai
- Suderinamas su Cat.6A ir Cat.7 įrenginiais, užtikrinantis universalią jungtį
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | 1m RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo Medžiaga | LSZH |
| Vielos Medžiaga | Varis |
| Vielos Storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio Tinklelis |
| Palaikomas Juostos Plotis | 600MHz |
| Nominalus Slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 78mm (3.07in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varinės Lydinys |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |