LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, Cat.6A Jungtis, Cat.7 Raw, 1 m, Baltas
1 m ilgio baltas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Cat.6A kištukinėmis jungtimis. Palaiko iki 600 MHz dažnių juostą ir pasižymi LSZH apvalkalu saugumui užtikrinti.
- Didelio greičio 1M Cat.7 tinklo kabelis su 600MHz juostos pločio palaikymu
- Patvarus LSZH apvalkalas, užtikrinantis didesnį saugumą ir lankstumą
- Auksu padengtos jungtys, gerinantis signalo kokybę ir patikimumą
- Suderinamas su įvairiais ilgiais, atitinkančiais skirtingus tinklo poreikius
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Baltas |
| Tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo Medžiaga | LSZH |
| Vielos Medžiaga | Varis |
| Vielos Storis | 26AWG |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas Juostos Plotis | 600MHz |
| Nominalus Slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus Lenkimo Radius | 78mm (3.07in) |
| Darbo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Variniai lydiniai |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |
Saugumo Įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |