LINDY RJ-45 S/FTP LSZH Kabelis, Cat.6A Kištukas, Cat.7 Neapdirbtas Kabelis, 3 m, Pilkas
3 m ilgio pilkas Cat.7 kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko 600MHz pralaidumą ir turi LSZH apvalkalą.
- Aukštos kokybės Cat.7 kabelis, 3 m ilgio (9.84 pėdos) patikimam ryšiui.
- Patvarus LSZH apvalkalas ir aliuminio tinklelis, suteikiantis papildomą apsaugą ir saugumą.
- Auksu padengti jungtys užtikrina optimalų signalo perdavimą ir korozijos atsparumą.
- Palaiko pralaidumą iki 600MHz, idealus greito tinklo programoms.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m RJ-45 S/FTP LSZH Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 3m (9.84 pėdos) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Laido Storis | 26AWG |
| Palaikomas Pralaidumas | 600MHz |
| Nominalus Slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varis |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Saugos Įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. |