LINDY Cat.6A U/UTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 500MHz, 0.3 m, Pilkas
0.3 m ilgio Cat.6A U/UTP LSZH kabelis su RJ-45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 500MHz pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
- Aukštos spartos Cat.6A kabelis su 500MHz pralaidumu patikimam duomenų perdavimui.
- Patvarūs variniai laidininkai su auksu padengtais kaiščiais geresniam ryšiui.
- LSZH apvalkalas užtikrina mažą dūmų kiekį ir halogenų neturėjimą dėl saugumo.
- Prieinamas įvairių ilgių, kad atitiktų skirtingus montavimo poreikius.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6A U/UTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | RJ-45 Male |
| Jungtis B | RJ-45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Kaiščių konstrukcija | Varis |
| Kaiščių padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |
Papildoma informacija |
|---|
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Pakuotės tipas | Poli maišas |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |