LINDY Cat.6A U/FTP LSZH Tvirto Pagrindo Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 500MHz, 50 m, Pilkas
50 m ilgio Cat.6A U/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis palaiko 500 MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, jo apvalkalo skersmuo yra 7,6 mm, o veikimo temperatūros diapazonas svyruoja nuo -10°C iki 60°C.
- Aukštos spartos našumas su 500MHz pralaidumu, užtikrinančiu patikimą duomenų perdavimą.
- Patvari LSZH apvalkalo medžiaga užtikrina saugumą ir sumažina gaisro pavojų.
- Lankstus 50 m ilgis, puikiai tinkantis įvairiems tinklo poreikiams.
- Auksu padengtos jungtys, užtikrinančios geresnį laidumą ir atsparumą korozijai.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | Cat.6A U/FTP |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 50 m (164.04 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo Skersmuo | 7.6 mm (0.24 colių) |
| Laidų Medžiaga | Grynas Varis |
| Laido Storis | 23AWG |
| Šarvas | Aliuminio Folija |
Techniniai Duomenys |
|---|
| Palaikomas Pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 72 mm (2.84 colių) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma Informacija |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3 mm (0.46 x 0.85 x 0.33 colių) |