LINDY Cat.6A S/FTP TPE Kabelis, RJ45, M/M, 500MHz, 15 m, Pilkas
15 m ilgio Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario. Kabelis turi TPE apvalkalą, veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C ir suteikiama 10 metų garantija.
- Didelio greičio 500MHz pralaidumas patikimam duomenų perdavimui.
- Patvarus TPE apvalkalas ir vario konstrukcija užtikrina geresnį našumą.
- 15 m ilgio, idealiai tinka įvairioms tinklo konfigūracijoms.
- Suderinamas su standartinėmis RJ45 jungtimis lengvam integravimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 15 m (49.21 ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Vairo medžiaga | Varis |
| Vairo storis | 28 AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 74 mm (2.91 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu dengtai |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3 mm (0.46x0.90x0.33 in) |
Saugumo įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. |