LINDY Cat.6A S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 500MHz, 5 m, Juodas
5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį. Pagamintas iš varinių laidininkų, jis turi minimalų lenkimo spindulį 72 mm ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
- Aukštos spartos 500MHz juostos plotis patikimam duomenų perdavimui.
- Patvarus LSZH apvalkalas sumažina gaisro pavojų ir užtikrina aplinkos saugumą.
- 5 m ilgis, puikiai tinkantis įvairioms tinklų konfigūracijoms.
- Auksu padengtos jungtys pagerina laidumą ir atsparumą korozijai.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 5 m (16.44ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|---|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 in) |