LINDY Cat.6A S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 500MHz, 3 m, Pilkas
3 m ilgio Cat.6A S/FTP tinklo kabelis palaiko 500MHz juostos plotį ir turi RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš vario su LSZH apvalkalu ir turi minimalų lenkimo spindulį – 72 mm.
- Didelio greičio Cat.6A tinklo kabelis su 500MHz juostos pločiu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvari LSZH apvalkalo medžiaga užtikrina saugumą ir sumažina kenksmingų emisijų kiekį.
- Šarvuota konstrukcija su aliuminio tinkleliu sumažina trikdžius, užtikrinant optimalų našumą.
- Pasirinktinai siūlomas įvairių ilgių, kad atitiktų įvairius tinklo poreikius.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 3 m (9.84 ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 in) |
| Laido storis | 27AWG |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Darbo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 in) |
Saugumo įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. |