LINDY RJ45 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 26AWG, 0.5 m, Pilkas
0.5m ilgio Cat.6 U/UTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis abiejuose galuose. Palaiko pralaidumą iki 250MHz ir pagamintas iš vario, 26AWG storio.
- Didelio greičio Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz pralaidumu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvarus LSZH apvalkalas užtikrina saugumą ir sumažina kenksmingų emisijų kiekį.
- Auksu padengtos jungtys užtikrina optimalų laidumą ir atsparumą korozijai.
- Lankstus 0.5m ilgis, puikiai tinkantis prietaisų prijungimui ankštose vietose.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6 U/UTP LSZH |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Apvalkalo Medžiaga | LSZH |
| Laidumo Medžiaga | Varis |
| Laidumo Storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai Duomenys |
|---|
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 18.0mm (0.71in) |
| Veikimo Temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Papildoma Informacija |
|---|
| Pakuotės Tipas | Poliesterio Maišas |
| Produkto Atitiktis | RoHS, REACH, UL |