LINDY Cat.6 U/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 3 m, Mėlynas
3 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su mėlynu PVC apvalkalu palaiko 250MHz pralaidumą. Jame yra RJ45 male jungtys abiejuose galuose ir jis veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
- Didelio greičio Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz pralaidumu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvari konstrukcija su variniais laidininkais ir auksu padengtomis jungtimis, užtikrinančiomis geresnį našumą.
- Lankstus 3 m (9.84 pėdų) ilgis, puikiai tinkantis įvairioms tinklų konfigūracijoms.
- Atitinka RoHS, REACH ir UL standartus, saugiam ir ekologiškam naudojimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 3m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Atitiktis |
|---|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |