LINDY Cat.6 U/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 20 m, Žalias
20 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario. Veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C ir turi 10 metų garantiją.
- Aukštos spartos Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz pralaidumu patikimam duomenų perdavimui.
- Patvarus žalias PVC apvalkalas ir vario laidininkas užtikrina optimalų našumą ir ilgaamžiškumą.
- Standartinės RJ45 M/M jungtys lengvam suderinamumui su įvairiais įrenginiais.
- Prieinamas keliais ilgiais, kad atitiktų skirtingus tinklo poreikius.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 20m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 20m |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Variniai lydiniai |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. |