LINDY Cat.6 U/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 2 m, Pilkas
2 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko juostos plotį iki 250MHz ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
- Didelio greičio Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz juostos pločiu patikimam duomenų perdavimui.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis RJ45 jungtimis ir vario lydinio pin'ais optimaliam našumui.
- Lankstus 2 m ilgis, puikiai tinkantis įrenginių prijungimui įvairiose konfigūracijose.
- Suderinamas su RoHS, REACH ir UL standartais, užtikrinančiais saugų ir ekologišką naudojimą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vadovo medžiaga | Varis |
| Vadovo storis | 24AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Vario lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |
Atitiktis |
|---|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |