LINDY Cat.6 U/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 0.5 m, Juodas
0.5 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir turi PVC apvalkalą. Kabelis pagamintas iš vario su 24AWG laidininku ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
- Aukštos spartos Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz pralaidumu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvari konstrukcija, kurioje naudojami variniai laidininkai ir auksu padengtos jungtys, užtikrinančios optimalų našumą.
- Kompaktiško 0.5 m ilgio, idealus jungiant įrenginius ankštose vietose.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, užtikrinantis universalias jungties galimybes.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. |