LINDY Cat.6 U/UTP Plokščias Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 32AWG, 1 m, Juodas
1 m ilgio Cat.6 U/UTP plokščias tinklo kabelis su RJ45 kištukinėmis jungtimis ir palaiko 250 MHz dažnių juostą. Kabelis pagamintas iš gryno vario, 32 AWG storio ir tinka darbinei temperatūrai nuo -10 °C iki 60 °C.
- Aukštos spartos Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz pralaidumu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvari konstrukcija su gryno vario laidais ir auksu padengtomis jungtimis optimaliai veiklai.
- Lankstus plokščias dizainas, leidžiantis lengvai montuoti ir tvarkyti siauriose vietose.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, užtikrinantis sklandų ryšį namų ir biuro tinkluose.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 1m Cat.6 U/UTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Grynas Varis |
| Laido Skersmuo | 32AWG |
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalinė Slopinimas | 35.9dB/100m @ 250MHz |
| Minimalus Lenkimo Radius | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugojimo Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas Medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.7x6.5mm (0.46x0.89x0.26in) |