LINDY Cat.6 U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 2 m, Pilkas
2 m ilgio Cat.6 U/FTP plokščias tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir variniais laidininkais. Palaiko juostos plotį iki 250MHz ir turi RJ45 M/M jungtis abiejuose galuose.
- Aukštos spartos Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz juostos pločiu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvari konstrukcija su variniais laidininkais ir aliuminio folijos apsauga.
- Lankstus plokščias dizainas, leidžiantis lengvai montuoti siauriose vietose.
- Suderinamas su standartinėmis RJ45 jungtimis, užtikrinančiomis universalią jungiamumą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 35.9dB/100m @ 250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Laikymo Temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |