LINDY Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 7.5 m, Mėlynas
7.5 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su mėlynu PVC apvalkalu ir RJ45 M/M jungtimis. Palaiko pralaidumą iki 250MHz ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
- Didelio greičio Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz pralaidumu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvari konstrukcija, sudaryta iš varinių laidininkų ir aliuminio tinklelio, užtikrinanti geresnį našumą.
- Lankstus 7.5 m ilgis, idealus įvairioms tinklo reikmėms ir konfigūracijoms.
- Suderinamas su RJ45 jungtimis, užtikrinantis lengvą prijungimą prie daugumos įrenginių.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 7.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 7.5 m |
| Spalva | Mėlyna |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 22.8 x 11.6 x 8.3mm (0.90 x 0.46 x 0.33in) |