LINDY Cat.6 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 20 m, Raudonas
20 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio, ir yra skirtas veikimo temperatūroms nuo -25°C iki 60°C.
- Didelio greičio Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz juostos pločiu, užtikrinantis patikimą ryšį.
- Patvarus LSZH apvalkalas sumažina gaisro pavojus ir užtikrina aplinkos saugumą.
- 20 m ilgio, puikiai tinka ilgo nuotolio ryšiams namuose ar biure.
- Auksu padengtos jungtys užtikrina optimalų signalo perdavimą ir atsparumą korozijai.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 20 m (65.62 pėdų) |
| Spalva | Raudona |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vadintuvo medžiaga | Varis |
| Vadintuvo storis | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. |