LINDY Cat.6 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 2 m, Pilkas
1m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 250MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio ir atitinka RoHS, REACH bei UL standartus.
- 1m (3.28ft) ilgis, puikiai tinka trumpalaikiams tinklo poreikiams.
- Didelės spartos Cat.6 kabelis palaiko juostos plotį iki 250MHz.
- Patvari LSZH danga užtikrina saugumą ir sumažina gaisro pavojų.
- Auksu padengtos jungtys pagerina signalo kokybę ir ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Dangtelio skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Dangtelio medžiaga | LSZH |
| Vairo medžiaga | Varis |
| Vairo storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Papildoma informacija |
|---|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |