LINDY Cat.6 F/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, CCA, 26AWG, 5 m, Pilkas
5 m ilgio Cat.6 F/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 kištukinėmis jungtimis abiejuose galuose. Palaiko iki 250 MHz dažnių juostą, o laidininko storis – 26 AWG.
- Didelio greičio Cat.6 tinklo kabelis su 250MHz juostos pločiu patikimam duomenų perdavimui.
- Patvarus PVC apvalkalas ir aliuminio folijos ekranavimas, suteikiantis papildomą apsaugą nuo trikdžių.
- 5 m ilgio, puikiai tinka prietaisų prijungimui namuose ar biure.
- Suderinamas su RJ45 jungtimis, lengvai prijungiamas ir naudojamas.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5m Cat.6 F/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | CCA |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Ekranavimas | Aliuminio folija |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |