LINDY Cat.5e U/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 100MHz, 90 m, Pilkas
90 m ilgio Cat.5e U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 100MHz pralaidumą ir veikia temperatūrų diapazone nuo -10°C iki 60°C.
- Didelio greičio Cat.5E tinklo kabelis palaiko pralaidumą iki 100MHz.
- Patvarūs variniai laidininkai su auksu padengtais kontaktais optimaliai jungčiai.
- Lankstus 90 m ilgis, idealus įvairioms tinklų programoms.
- Patvarus PVC apvalkalas užtikrina ilgaamžiškumą ir apsaugą nuo nusidėvėjimo.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 90m Cat.5e U/UTP |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 90m (295.28ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Minimali lenkimo spindulys | 57mm (2.24in) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Kontaktų konstrukcija | Varis |
| Kontaktų padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |