LINDY Cat.5e U/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 100MHz, 1 m, Pilkas
1 m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis abiejuose galuose ir palaiko 100MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario su PVC apvalkalu ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
- Didelės spartos Cat.5E tinklo kabelis su 100MHz juostos pločiu patikimam duomenų perdavimui.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis ir vario lydinio kontaktais, užtikrinančiais geresnį našumą.
- Lankstus 1 m ilgis, puikiai tinkantis įrenginių prijungimui namuose ar biure.
- Atitinka RoHS, REACH ir UL standartus saugai ir aplinkos atsakomybei.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1 m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pinų konstrukcija | Varis lydinys |
| Pinų danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |
Atitiktis |
|---|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |