LINDY Cat.5e U/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 100MHz, 0.3 m, Pilkas
0.3 m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 100MHz juostos plotį ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
- Didelio greičio Cat.5e tinklo kabelis su 100MHz juostos pločiu, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą.
- Patvarus PVC apvalkalas ir variniai laidininkai užtikrina puikų našumą ir ilgaamžiškumą.
- Kompaktiško 0.3 m ilgio, ideali jungti įrenginius ankštose vietose.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, turinčiais RJ45 jungtis, puikiai tinka namų ar biuro naudojimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |