LINDY Cat.5e F/UTP tinklo kabelis, RJ45, M/M, 100MHz, CCA, 5 m, Pilkas
5 m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 100MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš CCA, turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūrų diapazone nuo -10°C iki 60°C.
- 5 m (16.44 pėdų) ilgis, puikiai tinka prietaisų prijungimui vidutiniais atstumais
- Palaiko pralaidumą iki 100MHz, užtikrinant patikimą tinklo veikimą
- Patvarus PVC apvalkalas ir aliuminio folijos ekrano apsauga, suteikianti papildomą apsaugą
- Suderinamas su standartinėmis RJ45 jungtimis, lengvam prijungimui
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5 m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 5 m (16.44 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo skersmuo | 5.0 mm (0.20 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | CCA |
| Laido storis | 26AWG |
| Ekranavimas | Aliuminio folija |
| Palaikomas pralaidumas | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60 mm (2.36 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu dengtų |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |