LINDY Cat.5e F/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 100MHz, CCA, 0.5 m, Pilkas
0.5m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu palaiko 100MHz pralaidumą ir turi RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš CCA laidininkų ir turi nominalią slopinimo vertę 24dB/100m esant 100MHz.
- Didelio greičio 0.5m Cat.5e tinklo kabelis su 100MHz pralaidumu patikimam ryšiui.
- Patvarios RJ45 male jungtys su auksiniu padengimu, užtikrinančiu geresnę signalo kokybę.
- Lankstus PVC apvalkalas ir aliuminio folijos ekranavimas, gerinantis patvarumą ir mažinantis trikdžius.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, todėl puikiai tinka namų ar biuro tinklo poreikiams.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo skersmuo | 5.0mm (0.20in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | CCA |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Ekranavimas | Aliuminio folija |
Techniniai duomenys |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Papildoma informacija |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių padengimas | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |