LINDY Cat.5e F/UTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 100MHz, 7.5 m, Pilkas
7.5 m ilgio Cat.5e F/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko juostos plotį iki 100MHz ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
- Didelės spartos 7.5 m Cat.5e tinklo kabelis su 100MHz juostos pločiu
- Patvarios RJ45 jungtys su auksu padengtais kontaktais optimaliam laidumui
- Lankstus PVC apvalkalas ir aliuminio folijos šarvas pagerintai našumui
- Suderinamas su įvairiais ilgiais, kad atitiktų skirtingus tinklo poreikius
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 7.5m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 7.5m (24.61ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidumo medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio folija |
| Palaikomas juostos plotis | 100MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Kontaktų konstrukcija | Varinės lydinys |
| Kontaktų danga | Auksu padengta |
| Jungties matmenys | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |