LINDY RJ12 Tinklo Kabelis 6P6C, M/M, 5 m, Pilkas
5 m RJ12 M/M kabelis su auksu padengtais vario kontaktais ir plonu pilku PVC apvalkalu. Veikia temperatūros diapazone nuo -20°C iki 60°C ir yra prieinamas įvairių ilgių.
- 5m (16.40ft) plonas RJ12 kabelis su M/M jungtimis, užtikrinantis patikimą ryšį.
- Patvarus polikarbonato korpusas ir auksu padengti vario kontaktai, skirti geresniam našumui.
- Lankstus PVC apvalkalas ir kompaktiškas dizainas, palengvinantis montavimą ir valdymą.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, užtikrinantis universalų naudojimą skirtingose aplinkose.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | 5m RJ12 Kabelis 6P6C RJ12 Male į Male |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtys | RJ12 Male (6P) į RJ12 Male (6P) |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Pino Konstrukcija | Vario |
| Pino Padengimas | Auksas |
| Matmenys (apytiksliai) | 9.65 x 12 x 12.32 mm (0.38 x 0.47 x 0.49 in) |
| Kabelio Ilgis | 5m (16.40ft) |
| Standartas | RJ12 (6C) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Plonas |
| Apvalkalo Skersmuo | 2.4 x 6.8 mm (0.09 x 0.27 in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Vario |
| Laido Storis | 28AWG |
Veikimo Sąlygos |
|---|
| Veikimo Temperatūra | -20°C iki 60°C (-4°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 60°C (-4°F iki 140°F) |
Papildoma Informacija |
|---|
| Pakuotės Tipas | Poli maišelis |