LINDY RJ12 Kabelis, 6P6C, M/M, 3 m, Pilkas
3 m ilgio RJ12 kabelis su male jungtimis abiejuose galuose. Savybės: auksu padengti vario kontaktai, PVC apvalkalas ir plokščias dizainas.
- Aukštos kokybės RJ12 Male to Male jungtys užtikrina patikimą ryšį.
- Patvarus plokščio kabelio dizainas, 3 m ilgio (9.84 pėdų) universaliam naudojimui.
- Pagamintas iš vario laidininkų ir auksu padengtų kontaktų, užtikrinančių optimalų našumą.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, užtikrinantis stabilų ryšį įvairiose aplinkose.
Savybės |
|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3m RJ12 kabelis 6P6C RJ12 Male to Male |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtis A | RJ12 Male (6P) |
| Jungtis B | RJ12 Male (6P) |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Kontaktų konstrukcija | Vario |
| Kontaktų danga | Auksas |
| Matmenys (maždaug) | 9.65 x 12 x 12.32 mm (0.38 x 0.47 x 0.49 in) |
| Kabelio ilgis | 3m (9.84 pėdų) |
| Standartas | RJ12 (6C) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Plokščias |
| Apvalkalo skersmuo | 2.4 x 6.8 mm (0.09 x 0.27 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Vario |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 60°C (-4°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 60°C (-4°F iki 140°F) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |