LINDY Euro Kištukas į C7 Maitinimo Laidas, 3 m, Juodas
3 m ilgio Euro maitinimo laidas su Euro kištuku CEEE 7/16 ir IEC C7 jungtimi. Įvertintas 2.5A/250V, turi PVC korpusą ir varinius laidus.
- Aukštos kokybės 3 m (9.84 pėdų) Euro į IEC C7 maitinimo kabelis patikimam energijos tiekimui.
- Patvarus PVC korpusas ir danga su variniais laidais optimaliam našumui.
- Įvertintas 2.5A/250V, tinkamas įvairiems elektroniniams prietaisams.
- Atitinka CE, RoHS ir REACH standartus saugai ir aplinkos apsaugai.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3m Euro į C7 maitinimo kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 3m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Laido medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H03VVH2-F 2x0.75mm² |
| Laidų skaičius | 2 |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5*3.5mm (0.22*0.14in) |
| Įvertinta įtampa ir srovė | 2.5A/250V |
| Darbo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | Euro kištukas CEEE 7/16 |
| Jungtis B | IEC C7 |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforo bronza (B) |
| Pin danga | Nikelis |
| Jungties A matmenys | 35.5x45.5x13.7mm (1.4x1.79x0.54in) |
| Jungties B matmenys | 15.8x57x8mm (0.62x2.24x0.31in) |
Atitiktis |
|---|
| Standartai | CE, RoHS, REACH |