LINDY Black Line HDMI M/M DVI-D, 1920x1200 60Hz, 2 m, Juodas
2 m HDMI į DVI-D kabelis su HDMI Type A Male ir DVI-D Male (Single Link) jungtimis. Palaiko maksimalią 1920x1200 raišką 60Hz dažniu ir turi 4.95 Gbps pralaidumą.
- Aukštos kokybės 2m (6.56ft) HDMI® Male į DVI-D Single Link Male kabelis, užtikrinantis patikimą ryšį.
- Palaiko maksimalią 1920x1200@60Hz raišką, užtikrinančią aiškų ir ryškų vaizdą.
- Patvari konstrukcija su PVC danga ir 24K auksu padengtomis jungtimis, pagerinančiomis signalo perdavimą.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, todėl puikiai tinka namų ir biuro naudojimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI į DVI-D kabelis |
| Modelis | 2m HDMI į DVI-D kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Jungtys | HDMI® Type A Male, DVI-D Male (Single Link) |
| Maksimali raiška | 1920x1200@60Hz |
| Pralaidumas | 4.95 Gbps |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Šlifuotas varis |
| Šarvas | Aliuminio/Magnio pynė 85% |
Papildoma informacija |
|---|
| Spalva | Juoda |
| Jungčių danga | 24K auksas |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Minimali lenkimo spindulys | 55mm (2.17in) |
| Nominalus slopinimas | 1 - 825Mhz < 12db |