LINDY Anthra Line HDMI Laidas M/M, Standartinis, 7.5 m, Juodas
7.5 m ilgio HDMI kabelis su M/M jungtimis, palaikantis maksimalią 4096x2160 raišką 60Hz dažniu. Įrengti auksu padengtos jungtys, PVC korpusas ir 10.2Gbps pralaidumas.
- Aukštos spartos 7.5 m HDMI kabelis palaiko iki 10.2Gbps pralaidumą.
- Suderinamas su maksimalia 4096x2160@60Hz raiška, suteikiančia nuostabius vaizdus.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis ir PVC korpusu, užtikrinančia ilgaamžiškumą.
- Lankstus dizainas su minimaliu lenkimo spinduliu 98 mm, tinkamas įvairioms konfigūracijoms.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI Kabelis |
| Modelis | 7.5m Standartinis HDMI Kabelis, Anthra Line |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 7.5m (24.61ft) |
| Jungtys | HDMI® Tipo A Male į HDMI® Tipo A Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Auksas |
| Laido medžiaga | Grynas varis |
| Laido storis | 24AWG |
| Apvalkalo skersmuo | 9.8mm (0.39in) |
| Šarvas | Aliuminio magnio lydinys 55% |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Minimali lenkimo spindulys | 98mm (3.86in) |
Papildoma informacija |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 10.2Gbps |
| Maksimali raiška | 4096x2160@60Hz 4:2:0 8bit |
| Nominalus slopinimas | - 300kHz-825MHz: 15dB
- 825MHz-2.475GHz: 15 - 29dB
- 2.475GHz-4.125GHz: 29 - 44dB
- 4.125GHz-5.1GHz: 44 - 48dB
|