2M DVI-D Single Link Kabelis, Juodas DVI-D Single Link Male To Male Juodas
2m DVI-D Single Link kabelis su male jungtimis palaiko maksimalų 1920x1200 raišką 60Hz dažniu ir 4.95 Gbps pralaidumą. Kabelis turi PVC korpusą, tiniruotus varinius laidininkus ir 10 metų garantiją.
- Aukštos spartos 2M DVI-D Single Link kabelis patikimam vaizdo perdavimui.
- Palaiko maksimalų 1920x1200@60Hz raišką aiškiems vaizdams.
- Patvarus PVC korpusas ir 24K auksu padengtos jungtys geresniam laidumui.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, užtikrinantis universalų prijungimo galimybes.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Vaizdo kabelis |
| Modelis | 2m DVI-D Single Link Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtis A | DVI-D Male (Single Link) |
| Jungtis B | DVI-D Male (Single Link) |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | 24K Auksas 1μm |
| Matmenys (apytiksliai) | 36.8 x 44.5 x 12.5 mm (1.45 x 1.75 x 0.49 in) |
| Kabelio ilgis | 2m (6.56ft) |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 7.3 mm (0.29 in) |
| Laidininko medžiaga | Tiniruotas varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio/Magnio tinklelis 85% |
Techniniai duomenys |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 4.95 Gbps |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 @ 60Hz |
| Nominalus slopinimas | 1 - 825MHz < 8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 120 mm (4.72 in) |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. |