1M DVI-D Dual Link Kabelis, Juodas DVI-D Dual Link Male į Male Juodas
1m DVI-D Dual Link kabelis turi du male jungtis su maksimaliu raiška 2560x1600 esant 60Hz. Jis palaiko 9.9 Gbps pralaidumą ir yra pagamintas iš tinoto vario laidininkų bei PVC apvalkalo.
- Aukštos spartos DVI-D Dual Link kabelis palaiko pralaidumą iki 9.9 Gbps.
- Maksimali raiška 2560x1600 esant 60Hz užtikrina kristalinę aiškumą.
- Patvari konstrukcija su PVC korpusu ir 24K auksu padengtomis jungtimis.
- Pasiekiamas įvairių ilgių, kad atitiktų jūsų ryšio poreikius.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | Video Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | 1m DVI-D Dual Link Kabelis |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Jungtys | DVI-D Male (Dual Link) į DVI-D Male (Dual Link) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Tinotas Varis |
| Laidininko Storis | 28AWG |
| Šarvas | Varinė Tinklelis 85% |
| Darbo Temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Maksimali Raiška | 2560x1600 esant 60Hz |
| Palaikomas Pralaidumas | 9.9 Gbps |
| Nominalinė Slopinimas | 1 - 825MHz < 8dB |
| Minimalus Lenkiamasis Spindulys | 120mm (4.72in) |
Papildoma Informacija |
|---|
| Pakuotės Tipas | Polietileno Maišelis |
| Produkto Atitiktis | RoHS, REACH, UL |