LINDY Anthra Line DVI-D Dual Link Kabelis, M/M, 2560x1600, 60Hz, 3 m, Juodas
3 m DVI-D Dual Link kabelis turi du jungtis male su maksimalia 2560x1600 raiška 60Hz ir palaiko 9,9 Gbps pralaidumą. Kabelis pagamintas iš PVC su variniu laidininku ir yra 3 m ilgio.
- Didelio greičio DVI-D Dual Link kabelis palaiko pralaidumą iki 9,9 Gbps.
- Maksimali 2560x1600 raiška 60Hz nuostabiems vaizdams.
- Patvari konstrukcija su 24K auksu padengtomis jungtimis optimaliai signalo kokybei.
- Lankstus 3 m ilgis, idealus prietaisų prijungimui įvairiose konfigūracijose.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Vaizdo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3 m DVI-D Dual Link kabelis, Anthra Line DVI-D Dual Link Male to Male |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtis A | DVI-D Male (Dual Link) |
| Jungtis B | DVI-D Male (Dual Link) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | 24K auksas 1μm |
| Matmenys (apytiksliai) | 39.5 x 16.5 x 44.5 mm |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Standartas | DVI-D Dual Link |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 8.6 mm |
| Laidininko medžiaga | Grynas varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 75% |
| Palaikomas pralaidumas | 9.9 Gbps |
| Maksimali raiška | 2560 x 1600 @ 60Hz |
| Nominalus slopinimas | 1 - 825MHz < 8dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 50 mm |
| Veikimo temperatūra | -20°C - 80°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C - 85°C |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |